Pozycjonowanie stron

Czym jest pozycjonowanie stron?
Otóż jest to usługa, której celem jest optymalizacja i wypromowanie Państwa witryny, tak aby wyświetlała się na jak najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania Google dla wybranych słów / fraz kluczowych.
Jest to najskuteczniejsza forma promocji w internecie. Pozwala na dotarcie bezpośrednio do klienta, który szuka konkretnej usługi czy produktu. Poza tym wzmacniamy w ten sposób Państwa markę i wizerunek w sieci, zwiększa to przy tym zaufanie użytkowników.

Koszt usługi
cena pozycjonowaniaOpłaty pobierane są jedynie za efekty, a mianowicie za wyświetlenie Państwa witryny w pierwszych 10 wynikach wyszukiwania
Google dla wybranych słów / fraz kluczowych (tzw. top 10 – czyli pierwsza strona wyników).
Koszt usługi wyceniany jest indywidualnie, gdyż zależny jest od kilku czynników, m.in. od wybranych słów / fraz oraz od ich konkurencyjności.
Prosimy skontaktować się z nami drogą mailową, telefonicznie bądź poprzez formularz w zakładce kontakt wraz z wybranymi przez Państwa słowami kluczowymi oraz adresem Państwa witryny (w celu wstępnej analizy). Odpowiemy niezwłocznie po przeanalizowaniu zapytania. Zaproponujemy również dodatkowe frazy, które mogą zwiększyć ruch, jak również sprzedaż na stronie.

Jakie działania wykonujemy w ramach pozycjonowania Google

  • Pełna analiza serwisu
  • Analiza konkurencji
  • Link building – budowa profilu linkowego
  • Ciągła analiza efektów
  • Comiesięczne raporty

Jak monitorować wybrane frazy w wyszukiwarce?
W ramach usługi udostępniamy Państwu dostęp do narzędzia (Seostation.pl), które codziennie monitoruje zajmowane miejsce Państwa witryny dla wybranych fraz / słów kluczowych, dzięki czemu w łatwy sposób mają Państwo wgląd do aktualnie zajmowanych pozycji w wyszukiwarce Google.

Dodatkowe korzyści z usługi:

  • Dostęp do narzędzi statystycznych – Google Analytics
  • Dostęp do Google Webmasters Tools
  • Pomoc oraz wsparcie z naszej strony

Tanie pozycjonowanie stron z Blid.pl